Новини

Вже понад 3 тисячі слухачів приєдналися до першого в Україні онлайн-курсу "Єдині вимоги (стандарт) обслуговування відвідувачів ЦНАП"

15-05-2018

Цілі колективи ЦНАП проходять курс та отримують сертифікати. До створення курсу долучилися найдосвідченіші практики з Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг!

Курс підготовлено за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), та Офісу реформ адміністративних послуг (Проект експертної підтримки врядування та економічного розвитку EDGE, який впроваджується канадською компанією Agriteam Canada Consulting Ltd).

Пройти курс можна за посиланням.

Деякі відгуки слухачів курсу:

«Дуже вдячна за можливість отримання нових знань з метою покращення своєї роботи, Вам бажаю наснаги у розробленні інших практичних відео-семінарів».

«Дякую за змістовний лаконічний курс. Оптимальне поєднання інформації і часу!»

«Дякую, курс був дуже корисним і цікавим. Сподіваюсь найближчим часом від вас дізнатися про нові курси, які допоможуть мені у подальшій роботі».

«Дуже сподобався курс, хотілося б періодично проходити таке навчання».