Новини

Відкриття Рашівської місцевої пожежної охорони

09-12-2017

У Рашівці офіційно запрацювала місцева пожежна охорона. Жителі одразу кількох сіл, які знаходяться на значній відстані від районного центру, тепер можуть розраховувати на швидку та якісну екстрену допомогу.

8 грудня 2017 року в селі Рашівка Гадяцького району Полтавської області, за участі начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба, керівника проекту «Реформа управління на сході України II» Тараса Журавля, експерта проекту В’ячеслава Толкованова, голови Гадяцької районної державної адміністрації Олексія Матюшенко, Рашівського сільського голови Володимира Омельченка та представників громади відбулося офіційне відкриття місцевої пожежної охорони.

Відтепер два чоловіки та одиниця техніки цілодобово чергуватимуть задля оперативної допомоги населенню та гасіння пожеж у селах Рашівка, Лисівка та Харківці. Загалом, у місцевій пожежній охороні працює дев'ять чоловік. У наступному році кількість особового складу, що залучається для цілодобового чергування, буде збільшено.

Головний рятувальник Полтавщини Володимир Салогуб зазначив, що робота по створенню та оновленню місцевої пожежної охорони в територіальних громадах триває, а сьогоднішнє відкриття є яскравим прикладом ефективної співпраці органів місцевої влади та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

«Працівники місцевої пожежної охорони та добровільні пожежні - члени громадської організації «Рашівська добровільна пожежна охорона» є не лише помічниками професійних рятувальників, а й відтепер самостійно можуть виїжджати для гасіння пожеж», – зауважив Володимир Салогуб.

Варто додати, що нещодавно працівники МПО та добровільні пожежні пройшли відповідне теоретичне та практичне навчання, також, отримавши допуски, вже залучалися до ліквідації пожеж на території Гадяцького району.

Джерело: прес-служба Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області