Новини

Відкриття простору для тренінгів та психологічного відновлення у Кременчуцькому Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП)

03-03-2020

Участь у відкритті освітнього простору взяли Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, керівниця ЦНАП міста Кременчука Тетяна Печериця, дружній колектив ЦНАП, представники проєкту «Реформа управління на сході України II» та громадської організації «Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку».

Ідея створення простору для навчання та психологічного відновлення виникла ще під час тренінгу з людино-орієнтованого підходу, який у червні минулого року проводила для співробітників Центрів надання адміністративних послуг Фіона Майлз, дизайн-мислителька та стратегиня з Великої Британії.

«Усім відомо, що робота адміністраторів передбачає постійне спілкування з людьми і є дуже непростою. Тому ми все частіше чуємо про проблеми професійного вигорання персоналу ЦНАПів. Необхідність вирішення цієї проблеми й лягла в основу нашого спільного проєкту. Тепер це світлий та сучасний простір, де будуть проходити навчання для персоналу ЦНАП та громадян», – зазначив керівник проєкту «Реформа управління на сході України II» Тарас Журавель.

Для цього за підтримки проєкту простір був облаштований інноваційним презентаційним обладнанням CamTouch, яким представляли Україну на Startup Grind Global 2020 у Кремнієвій долині та CES 2020 у Лас-Вегасі. Окрім цього, працівники ЦНАП Кременчука навчатимуть громадян цифрових навичок у межах програми «Центри Дії».

Під час зустрічі технічна радниця з адміністративних послуг проєкту «Реформа управління на сході України ІІ» Ліза Жуковська презентувала посібник «DYI Toolkit: практичні інструменти для запуску та підтримки соціальних інновацій». Відсьогодні завантажити посібник українською мовою можна за посиланням.

Насичений день завершився проведенням першого заходу у тренінговому просторі – тренінгу «Сервіс дизайн: що це і як використовувати для покращення сервісу у центрах надання адміністративних послуг», який провів Олег Балакін, консультант з сервіс дизайну компанії СXDesign.