Новини

У Свердловську почав роботу новий Центр надання адміністративних послуг

28-05-2013

17 травня 2013 року в місті Свердловськ відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг. Центр був відкритий за ініціативою Свердловської міської ради за підтримки проекту GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг в Україні».

На відкритті центру були присутні міські голови міст Рубіжне та Стаханова, заступники міських голів Алчевська та Лисичанська, представники Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Луганської обласної державної адміністрації, Луганської обласної ради, представники Центрів надання адміністративних послуг міст України, жителі Свердловська.

У своєму виступі міський голова Сведловська Олександр Шмальц зазначив, що створення комфортних і доступних умов для отримання адміністративних послуг є одним із пріоритетних завдань, які повинна вирішувати місцева влада. Саме за якістю цих послуг кожен житель міста оцінює турботу влади про нього і рівень поваги до прав і гідності громадянина.

«Відкриттям Центру ми наближаємо роботу органів місцевого самоврядування до європейських стандартів» - наголосив Олександр Шмальц.