Новини

У Підволочиській об’єднаній територіальній громаді відкрито новий ЦНАП

19-11-2017

17 листопада 2017 року відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Підволочиській селищній об’єднаній територіальній громаді Тернопільської області. ЦНАП створено за рахунок коштів місцевого бюджету та фінансування німецько-українського проекту «Реформа управління на сході України», що виконується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Площа приміщення ЦНАП Підволочиської ОТГ складає 100 квадратних метрів. Тут надаватиметься більше 140 адміністративних послуг, зокрема: у сфері реєстрації, земельних відносин, будівництва, видача дозвільних документів, довідок (про склад сім'ї, про участь громадянина України в особистому селянському господарстві, нотаріальних та інших довідок). У новоствореному Центрі розроблено інформаційні та технологічні картки, які розміщено на рецепції.

Як зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, ЦНАПи дозволяють надати достойний комфорт людям, які живуть в об’єднаних територіальних громадах. Очільник Тернопільщини подякував мешканцям Підволочиської громади за ініціативи, які вони реалізовують у рамках децентралізації. За два роки Підволочиський район отримав від держави значні кошти – більше 30 мільйонів гривень поступило в район протягом цих років.

За словами керівника проекту «Реформа управління на сході України» Тараса Журавля, послуги повинні надаватися легко та зручно, швидко й прозоро. Найголовніше, щоб громадяни, які звернуться у ЦНАП, отримали якісні послуги, щоб їхні очікування від результатів реформи були виправдані.

Директор Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Віктор Литвинчук зауважив, що відкриття ЦНАПу у Підволочиській селищній ОТГ дає нові можливості. Зокрема, ЦНАП зможе не лише надавати якісні послуги мешканцям громади, але й забезпечувати додаткові надходження до бюджету. Ще однією новацією може стати залучення ЦНАПу до програми міжмуніципального співробітництва.