Новини

Синхронізація донорських зусиль: відбулась нарада міжнародних партнерів Національної академії державного управління при Президентові України

19-04-2011

GIZ спільно з Національною академією державного управління при Президентові України (далі - НАДУ) провів Координаційну нараду міжнародних партнерів 19 квітня 2011 року у м. Києві.

Зустріч мала на меті обговорення перспектив подальшого співробітництва міжнародних організацій із НАДУ у підвищенні освітнього рівня держслужбовців, а також синхронізацію та координацію донорських зусиль у цій сфері. Учасники зустрічі презентували проекти та результати співробітництва із Академією.

Крім проекту GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг», на зустрічі були присутні інші міжнародні партнери НАДУ, серед яких проект ЄС «Підтримка розвитку та вдосконалення системи підготовки державних службовців в Україні», українсько-канадський проект «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України», проект «Форум молодих державних службовців» та швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.