Новини

Розпочато серію тренінгів з лідерства для працівників Центрів надання адміністративних послуг

21-08-2019

Одним з найважливіших факторів успіху органів місцевого самоврядування є розвиток лідерських якостей персоналу. Гарна новина полягає в тому, що лідерських якостей можна навчитися і засвоїти їх шляхом практики та повторення.

Проектом «Реформа управління на сході України ІІ» організовано серію тренінгів, об’єднаних загальною темою «Надихаюче лідерство» (19.08.2019, 22.08.2019, 11.09.2019). Тренерка – Олена Жаворонкова, сертифікована спеціалістка, бізнес-тренерка, психологиня, арт-терапевтка, експертка у сфері ефективних комунікацій.

На першому тренінгу, що відбувся 19 серпня, учасники отримали змогу обговорити хто є лідером, якими є критерії та якості надихаючого лідера, а також дізналися про установки і переконання лідера, що ведуть до результату. Крім того, тренерка розповіла про стратегії «виживання» і про те, хто такі лідери та аутсайдери.

Серія тренінгів проводиться із використанням нового інструменту комунікації – систему відеоконференц-зв’язку. Система охоплює 15 локацій – Центрів адміністративних послуг, більшість з яких є членами Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг.

Зазначена система дає можливість проводити онлайн-семінари, конференції та тренінги, що включають усі 15 точок, а також з'єднувати дві з них, записувати всі онлайн-події та додавати нових членів до мережі. До тренінгів долучаються працівники Центрів надання адміністративних послуг, які мають у своїх приміщеннях системи відеоконференц-зв’язку або приєдналися до системи через власні пристрої.