Новини

Робоча зустріч представників проекту GIZ «Реформа управління на сході України» та Мінрегіону

01-09-2014

28 серпня 2014 року у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулась робоча зустріч проекту GIZ «Реформа управління на сході України» з представниками Департаменту регіонального розвитку та проектного управління Мінрегіону Людмилою Петрівною Даменцовою та Лідією Григорівною Євтушенко. Від проекту GIZ у зустрічі взяли участь міжнародний експерт Штефан Дрегер, заступник директора фонду «Модернізація муніципальних послуг у Південно-Східній Європі» (м. Сараєво) Андрій Гарбуза, координатор проекту Тарас Журавель та радник з адміністративних послуг Олексій Кубарь.

Метою зустрічі було представлення результатів роботи проекту та обговорення питань подальшої співпраці з Міністерством. Зокрема, на зустрічі був обговорений наступний перелік питань:

  • внесення доповнень до Угоди про реалізацію проекту;
  • участь представників Мінрегіону в ознайомчій поїздці до Німеччини з питань надання адміністративних послуг;
  • обговорення концепції створення Центру компетенції з питань міжмуніципального співробітництва;
  • укладання типових договорів про міжмуніципальне співробітництво;
  • потреби Мінрегіону щодо питань реалізації Закону України «Про співробітництво територіальних громад».

Учасники зустрічі домовились про підготовку додатку до Проектної угоди між Мінрегіоном та GIZ від березня 2014 року, опрацювали питання створення Центру компетенції з питань міжмуніципального співробітництва та розглянули можливість обрання пілотної області на сході України для реалізації пілотних проектів міжмуніципального співробітництва.

Сторони також продовжать активну співпрацю в рамках реалізації Угоди про співробітництво між проектом GIZ «Реформа управління на сході України» та Мінрегіоном.