Новини

Проект GIZ взяв участь у координаційній зустрічі донорів з питань електронного урядування

19-08-2014

18 серпня у Посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні відбулась координаційна зустріч донорів з питань електронного урядування. В зустрічі взяли участь координатор проекту GIZ «Реформа управління на сході України» Тарас Журавель, представники Посольства Швеції в Україні, Представництва Європейської Комісії в Україні, проектів Організації з безпеки і співробітництва в Європі (OSCE), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Програми розвитку ООН в Україні (UNDP) та Київської школи економіки (KSE). Від української сторони на зустріч прийшли представники Державного агентства з питань електронного урядування.

Представники Державного агентства з питань електронного урядування презентували своє бачення формування системи підтримки реформи електронного урядування, а саме:

  • рейтинг України за індексами, що стосуються складових інформаційного суспільства;
  • загально прийняту світову архітектуру електронного урядування;
  • розподіл повноважень у сфері електронного урядування в Україні;
  • основні проблеми та завдання в сфері е-урядування в Україні;
  • стан комунікації з питань технічної допомоги.

Учасники зібрання обговорили запити української сторони, з’ясували потенційні можливості донорів щодо заявлених запитів та виробили пропозиції до Плану спільних дій за цим напрямом.

Довідково: Державне агентство з питань електронного урядування утворене Постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2014 р. № 255 шляхом перейменування Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України — центральний орган виконавчої влади.

На агентство покладені функції з реалізації державної політики у сфері інформатизації, електронного урядування, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів, розвитку інформаційного суспільства.

Діяльність агентства спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через через Віце-прем'єр-міністра України — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.