У країні відбувається багато змін, країна розвивається, і Центри надання адміністративних послуг разом зі всіма рухаються вперед і продовжують підвищувати якість обслуговування.
Відповідальна за підвищення кваліфікації надавачів адміністративних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Ірина Осійчук подякувала за можливість взяти участь у заході та зазначила, що з 2 вересня саме Міністерство цифрової трансформації визнано головним органом у системі органів центральної виконавчої влади, які формують та реалізовують державну політику в системі надання електронних та адміністративних послуг. Вона підкреслила, що для Міністерства дуже важливо чути, які проблеми є на місцях і мати можливість комунікувати зі всіма.
У плані діяльності Кабінету міністрів виділено три важливі цілі, однією з яких є онлайн доступність усіх публічних послуг для населення. Міністерство цифрової трансформації розпочало ґрунтовну роботу, в ході якої також планується проведення інвентарізації всіх послуг, їх оптимізація та переведення в онлайн. Важливим кроком у цьому напрямку буде функціонування єдиного державного порталу «ДІЯ».
Під час 2-годинної консультації було обговорено більше 40 гострих питань, які підготували представники Всеукраїнської асоціації ЦНАП, а також які ставили представники ЦНАП з міст Вінниці, Івано-Франківська, Києва, Лисичанська, Луцька, Львова, Рівного, Сум та Харкова, що приєдналися до трансляції за допомогою системи відеоконференц-зв'язку.
Повний відеозапис консультації можна подивитися на сторінці Facebook Всеукраїнської асоціації ЦНАП.
Учасники консультаційної сесії:
Попередня консультація відбулась за участі Андрія Мельника, начальника Відділу методичного та аналітичного забезпечення державного нагляду та контролю Державної регуляторної служби України.
Запис онлайн-трансляції обговорення актуальних питань, які виникають у працівників ЦНАП щодо складання адміністративних протоколів за порушення вимог законодавства у сфері надання адміністративних послуг та законодавства про дозвільну систему у сфері господарської діяльності можна також переглянути на Facebook сторінці Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг.
Орієнтовний графік проведення наступних онлайн-консультацій:
Заплановані онлайн-консультації транслюватимуться на сторінці Facebook Всеукраїнської асоціації ЦНАП – усі зацікавлені зможуть долучитися до перегляду та поставити запитання спікерам під час відповідної консультації.
Інформування ЦНАП України про законодавчі й процедурні зміни проводиться Всеукраїнською асоціацією ЦНАП за підтримки проєкту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією GIZ за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).