Новини

Продовження серії онлайн-консультацій для представників ЦНАП: цифровізація адміністративних послуг

05-12-2019

У країні відбувається багато змін, країна розвивається, і Центри надання адміністративних послуг разом зі всіма рухаються вперед і продовжують підвищувати якість обслуговування.

Відповідальна за підвищення кваліфікації надавачів адміністративних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Ірина Осійчук подякувала за можливість взяти участь у заході та зазначила, що з 2 вересня саме Міністерство цифрової трансформації визнано головним органом у системі органів центральної виконавчої влади, які формують та реалізовують державну політику в системі надання електронних та адміністративних послуг. Вона підкреслила, що для Міністерства дуже важливо чути, які проблеми є на місцях і мати можливість комунікувати зі всіма.

У плані діяльності Кабінету міністрів виділено три важливі цілі, однією з яких є онлайн доступність усіх публічних послуг для населення. Міністерство цифрової трансформації розпочало ґрунтовну роботу, в ході якої також планується проведення інвентарізації всіх послуг, їх оптимізація та переведення в онлайн. Важливим кроком у цьому напрямку буде функціонування єдиного державного порталу «ДІЯ».

Під час 2-годинної консультації було обговорено більше 40 гострих питань, які підготували представники Всеукраїнської асоціації ЦНАП, а також які ставили представники ЦНАП з міст Вінниці, Івано-Франківська, Києва, Лисичанська, Луцька, Львова, Рівного, Сум та Харкова, що приєдналися до трансляції за допомогою системи відеоконференц-зв'язку.

Повний відеозапис консультації можна подивитися на сторінці Facebook Всеукраїнської асоціації ЦНАП.

Учасники консультаційної сесії:

  • Ірина Осійчук, керівник Відділу підвищення кваліфікації персоналу бек-офісів Міністерства цифрової трансформації України
  • Олександр Андрєєв, представник Офісу реформ адміністративних послуг
  • Наталія Шамрай, голова Всеукраїнської асоціації ЦНАП, директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Київської міської державної адміністрації
  • Наталія Ткач, заступниця директора Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Київської міської державної адміністрації

Попередня консультація відбулась за участі Андрія Мельника, начальника Відділу методичного та аналітичного забезпечення державного нагляду та контролю Державної регуляторної служби України.

Запис онлайн-трансляції обговорення актуальних питань, які виникають у працівників ЦНАП щодо складання адміністративних протоколів за порушення вимог законодавства у сфері надання адміністративних послуг та законодавства про дозвільну систему у сфері господарської діяльності можна також переглянути на Facebook сторінці Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг.

Орієнтовний графік проведення наступних онлайн-консультацій:

  • 11 грудня, 11:00 – 13:00 – реєстрація актів цивільного стану в ЦНАП (представники Міністерства юстиції України)
  • 18 грудня, 11:00 – 13:00 – надання послуг МВС у ЦНАП – видача посвідчення водія, реєстрація нових транспортних засобів (представники Головного сервісного центру МВС України та Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України)

Заплановані онлайн-консультації транслюватимуться на сторінці Facebook Всеукраїнської асоціації ЦНАП – усі зацікавлені зможуть долучитися до перегляду та поставити запитання спікерам під час відповідної консультації.

Інформування ЦНАП України про законодавчі й процедурні зміни проводиться Всеукраїнською асоціацією ЦНАП за підтримки проєкту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією GIZ за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).