Новини

Підвищення прозорості державного управління за допомогою нових технологій та цифрових інновацій

19-04-2018

17-18 квітня 2018 року в місті Тбілісі відбулася чергова робоча зустріч представників країн «Східного партнерства» (Україна, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Білорусь). За сприяння проекту «Реформа управління на сході України II» участь у заході взяли 10 учасників з України, у тому числі представники Апарату Верховної Ради України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державного агентства з питань електронного врядування України, Центру надання адміністративних послуг Київської міської державної адміністрації. У якості галузевих представників приватного сектору Україну представляли компанії UNIT.City та РЕНОМЕ-СМАРТ.

У рамках зустрічі відбулась практична робота міжнаціональних експертних груп, які напрацьовують пропозиції щодо передачі, оптимізації та розробки ІТ-рішень для "розумних міст" та "електронної участі". Ще одна робоча група займається процесами розробки, впровадження та моніторингу онлайн послуг. Кінцевим продуктом цих заходів стане розробка трьох концепцій проектів, реалізація яких сприятиме більшій орієнтованості на громадян, ефективності та прозорості.

За результатами спільної роботи Україна буде координувати міждержавну співпрацю в межах проекту «Смарт-сіті Акселератор».

Наразі проходить етап попередньої експертно-консультаційної роботи, необхідний для початку впровадження проектів. Обов’язковою рисою всіх проектів-переможців є можливість їх безадаптаційного впровадження у будь-якій з країн Східного партнерства.