Новини

Підписання Угоди про співпрацю між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Луганською міською радою

14-12-2011

14 грудня відбулася зустріч Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в місті Донецьк Клауса Ціллікенса та керівника проекту GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг в Україні» Александри Курт з Луганським міським головою Сергієм Кравченко. У зустрічі також приймали участь німецький експерт з питань організації заходів в рамках проекту «Додаткова зміна» Арне Ван Ден Брик, секретар виконкому Луганської міської ради Антоніна Кузьменко, начальник управління економіки міськради Володимир Разумцев і начальник управління державної реєстрації та міського реєстру Ольга Калініченко.

Луганський міський голова Сергій Кравченко розповів про історію міста Луганська, його промисловий потенціал, тенденції соціально-економічного розвитку та будівництво в обласному центрі нових об'єктів соціальної та культурної сфери. Він підкреслив: «Ми відкриті для співпраці у всіх сферах економіки, зацікавлені в інвестиціях, наданні технологічної допомоги та обмін науковими знаннями».

У ході зустрічі було підписано Угоду про співпрацю між проектом GIZ «Підвищення якості муніципальних послуг в Україні» та Луганською міською радою, в рамках якої в Луганську буде проводитися спільна робота з розробки муніципальних проектів у сфері енергозбереження, надаватиметься підтримка розвитку Центру адміністративних послуг та консультативне супроводження процесу розробки бренда міста.

У ході бесіди також обговорювалася тема проведення Євро-2012 в Україні та участь Луганську у цьому важливому для всього світу заході.