Новини

Нові ініціативи та інноваційні підходи з управління твердими побутовими відходами на засадах міжмуніципального співробітництва

30-10-2019

25 жовтня 2019 року в рамках круглого столу «Нові ініціативи та інноваційні підходи з управління твердими побутовими відходами на засадах міжмуніципального співробітництва» у Полтавській обласній державній адміністрації відбулась офіційна презентація проекту «Підтримка експортної ініціативи для екологічних технологій», що впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи і ядерної безпеки (BMU).

Участь у заході взяли в.о. голови Полтавської облдержадміністрацїі, голова Полтавської обласної ради, профільні департаменти облдержадміністрації, представники Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка та Полтавського обласного центру підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. З доповідями про стан та перспективи поводження з твердими побутовими відходами у громадах виступили мери та керівники районів Північно-Західного субрегіону Полтавської області, де безпосередньо заплановано впровадження проекту.

Представниками GIZ було презентовано мету, завдання та план заходів нового проекту «Підтримка експортної ініціативи для екологічних технологій» в Україні, а також підписано угоду про впровадження проекту.