Новини

До семиріччя Київського ЦНАПу презентовано пілотний проект із первинної реєстрації транспортних засобів та заміни посвідчень водія – проект «Реформа управління на сході України ІІ» приєднався до привітань

03-11-2018

Сім років тому було створено прозорий Міський дозвільний центр, який є не лише сучасним оупен-спейсом, де є 54 робочих місця для обслуговування клієнтів, сучасна техніка, електронна черга та система документообігу, а й понад 150 адміністративних послуг, які надаються командою професіоналів.

До семиріччя Центру надання адміністративних послуг міста Києва мер столиці Віталій Кличко презентував пілотний проект із первинної реєстрації транспортних засобів та заміни посвідчень водія через Центри надання адміністративних послуг столиці. За його словами, відтепер кожен киянин може у ЦНАПі обміняти старе водійське посвідчення на нове або переоформити документи у зв’язку зі зміною анкетних даних.

Функція видачі першого водійського посвідчення залишається за МВС. Поки нові послуги можна отримати у центральному ЦНАПі столиці на Дніпровській Набережній, 19-Б. Згодом проект розповсюдять на усі ЦНАПи Києва.

«Міська влада працює над поліпшенням якості надання адміністративних послуг, зокрема, над розширенням переліку послуг, що можна отримати у ЦНАПі, – заявив Віталій Кличко. – Тут можна буде обміняти старе посвідчення водія на нове; отримати нове посвідчення водія у зв’язку із втратою чи викраденням або обміняти документ у зв’язку зі зміною особистих даних власника. І, як сьогодні ми побачили, вся процедура займає не більше 20 хвилин. Швидко, без зайвих проблем отримати якісний сервіс», – зазначив мер.

Наприклад, при зміні прізвища заявник одразу зможе отримати ID-картку, перереєструвати водійські права та транспортний засіб. У разі зміни місця реєстрації – зареєструвати місце проживання, а також перереєструвати техпаспорт та номерні знаки на авто.

Співробітники проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини, приєдналися до привітань та вручили партнерам подяку за співпрацю та розвиток системи надання адміністративних послуг України. Також представники Проекту ознайомилися із роботою системи, починаючи з етапу реєстрації відвідувача і до моменту отримання документів.