Найближчі заходи

Виїзні комітетські слухання з питань реалізації законодавства України про адміністративні послуги

01-12-2015

1-2 грудня 2015 року у Вінниці відбудуться виїзні комітетські слухання Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо реалізації законодавства України про адміністративні послуги.

Захід організовується спільно з Вінницькою міською радою за сприяння та підтримки проекту «Реформа управління на сході України», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, та Програми Розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

До участі запрошені представники профільних міністерств, Центрів надання адміністративних послуг різних регіонів України, експерти з питань надання адміністративних послуг, представники міжнародних і громадських організацій та органів місцевого самоврядування.

У ході заходу учасники обговорять сучасний стан та проблемні питання реалізації законодавства України про адміністративні послуги та роль громадськості у покращенні надання послуг. Проект «Реформа управління на сході України» представить кращі практики у сфері надання адміністративних послуг та пропозиції щодо оптимізації процедури моніторингу Центрів надання адміністративних послуг.

Переглядів :  2030