Найближчі заходи

У Києві відбудеться щорічна конференція «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг»

10-10-2018

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за підтримки проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини, організовує проведення щорічної конференції на тему: “Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг”.

Мета конференції – обмін досвідом та кращими практиками реформування системи надання адміністративних послуг.

У конференції заплановано участь представників Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, експертів, представників центрів надання адміністративних послуг, утворених органами місцевого самоврядування, у тому числі представників ОТГ, у яких утворено такі центри.

Конференція відбудеться 10-11 жовтня 2018 року у Президент готелі, вул. Госпітальна, 12, м. Київ.

Початок реєстрації о 9.00.

Під час конференції буде організовано онлайн трансляцію.

З питань щодо участі у конференції прохання звертатися до технічного радника з адміністративних послуг проекту «Реформа управління на сході України II» Єлизавети Жуковської yelyzaveta.zhukovska@giz.de, +38 093 907 1301.

Переглядів :  1893