Найближчі заходи

У Києві відбудеться конференція «Адміністративні послуги в контексті розвитку ОТГ та процесів цифрової трансформації»

09-10-2019

Секретаріат Кабінету Міністрів України спільно з Асоціацією об’єднаних територіальних громад та Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» і проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини, організовує проведення щорічної конференції на тему: «Адміністративні послуги в контексті розвитку ОТГ та процесів цифрової трансформації».

Мета конференції – обмін досвідом та кращими практиками реформування системи надання адміністративних послуг.

У конференції заплановано участь представників Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, проектів міжнародної технічної допомоги, експертів, представників Центрів надання адміністративних послуг, утворених органами місцевого самоврядування, у тому числі представників ОТГ, у яких утворено такі центри.

Конференція відбудеться 9-11 жовтня 2019 року у Президент готелі, вул. Госпітальна, 12, м. Київ.

Початок реєстрації о 8.30.

Перший день конференції буде проведено у форматі Відкритого простору (Open Space). У другий та третій день конференції відбудуться тематичні сесії за напрямками адмінпослуг, з цифрової трансформації, діджиталізації та їх впливу на сферу надання адміністративних послуг, а також на діяльність Центрів надання адміністративних послуг. Планується обговорення основних технологічних рішень для громад та створення комплексних електронних сервісів. Під час конференції 10-11 жовтня буде організовано онлайн трансляцію за посиланням.

З питань щодо участі у конференції прохання звертатися до технічної радниці з адміністративних послуг проекту «Реформа управління на сході України II» Єлизавети Жуковської yelyzaveta.zhukovska@giz.de, +38 093 907 1301.

Переглядів :  1173