Найближчі заходи

Робоча зустріч щодо реалізації пілотного проекту зі створення сучасної системи поводження з відходами на території Новосанжарського району Полтавської області

21-01-2016

21 січня 2016 року в смт. Нові Санжари Полтавської області відбудеться робоча зустріч експертів проекту «Реформа управління на сході України» з представниками органів місцевого самоврядування Новосанжарського району. У ході зустрічі планується обговорити питання щодо початку реалізації пілотного проекту зі створення сучасної системи поводження з твердими побутовими відходами на території району.

Основною метою пілотного проекту, який здійснюватиметься спільно зі швейцарсько-українським проектом “Підтримка децентралізації в Україні” (DESPRO), є максимальне охоплення всіх населених пунктів району послугами зі збору і транспортування відходів. Планується, що дана мета буде досягнута протягом 2-х років. У період реалізації пілотного проекту передбачені заходи, спрямовані на скорочення кількості несанкціонованих сміттєзвалищ, впровадження системи роздільного збору відходів, розробка та впровадження комунікаційної кампанії з інформування і підвищення рівня обізнаності населення тощо. Пілотний проект буде реалізовано в рамках Полтавської субрегіональної стратегії поводження з ТПВ, розробленої експертами проекту.

Переглядів :  1641