Найближчі заходи

Ознайомчий візит до Німеччини з метою вивчення практики надання адміністративних послуг

26-11-2017

З метою ознайомлення з досвідом надання адміністративних послуг з 26 листопада по 1 грудня 2017 року організовується інформаційна поїздка до Федеративної Республіки Німеччина. Інформаційна поїздка відбудеться в рамках проекту «Реформа управління на сході України II», що впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

До навчальної поїздки запрошені представники Кабінету міністрів України, Державної міграційної служби, Державного агентства з питань електронного урядування, Головного сервісного центру МВС України, відділу розвитку системи надання адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Департаменту надання адміністративних послуг Київської міської державної адміністрації, Луганської обласної державної адміністрації та центрів надання адміністративних послуг.

Основною тематикою навчальної поїздки є видача паспортів, ID-карток, справи міграції, реєстрація транспортних засобів та видача посвідчення водія.

Переглядів :  2506