Найближчі заходи

Навчальна поїздка до Німеччини з питань реорганізації місцевих служб пожежної охорони в форматі співробітництва територіальних громад

21-11-2016

З метою розробки концепції створення місцевих пожежних станцій у Шишацькій та Білоцерківській об’єднаних територіальних громадах Полтавської області з 21 по 24 листопада 2016 року організовується навчальна поїздка до Федеративної Республіки Німеччина. Навчальна поїздка відбудеться в рамках проекту «Реформа управління на сході України», що впроваджується GIZ за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

До навчальної поїздки запрошені представники зазначених громад, Полтавської обласної державної адміністрації, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Головною тематикою навчальної поїздки є реорганізація місцевих служб пожежної охорони та створення центральних керівних пунктів, які відповідатимуть європейським вимогам. Це будуть перші в Україні пожежні частини, які фінансуватимуться із місцевого бюджету. Відповідний проект міжмуніципального співробітництва реалізується Шишацькою та Білоцерківською об’єднаниими територіальними громадами за співфінансування Державного фонду регіонального розвитку та за підтримки проекту «Реформа управління на сході України».

Переглядів :  2911