Найближчі заходи

Міжнародна конференція «Кращі практики надання адміністративних послуг в малих громадах України, Вірменії та Грузії»

25-04-2017

25 – 26 квітня 2017 року у м. Київ відбудеться міжнародна конференція «Кращі практики надання адміністративних послуг в малих громадах України, Вірменії та Грузії», організована Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки проекту «Реформа управління на сході України», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

Мета конференції – обмін досвідом та кращими практиками організації надання адміністративних послуг в малих громадах України, Вірменії, Грузії.

У конференції запланована участь представників міжнародних організацій, центральних органів виконавчої влади України, об'єднаних територіальних громад та керівників Центрів надання адміністративних послуг громад-партнерів проекту, неурядових організацій та експертів. Свій досвід надання адміністративних послуг в малих громадах представлять учасники конференції з Вірменії та Грузії. Загальна кількість учасників – 130 осіб.

Програма конференції складатиметься з пленарних та секційних засідань за наступними темами:

  • Адміністративно-територіальна реформа та децентралізація в Україні
  • Функціонування системи надання адміністративних послуг в Україні
  • Децентралізація адміністративних послуг
  • Запровадження надання найпопулярніших адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг (зокрема, реєстрація бізнесу та об’єднань громадян, реєстрація актів цивільного стану, речових прав на нерухоме майно, вирішення земельних питань, оформлення паспортних документів та реєстрація місць проживання, реєстрація автотранспортних засобів та оформлення посвідчень водія)
  • Міжнародний досвід надання адміністративних послуг в малих громадах
  • Практика створення Центрів надання адміністративних послуг в об'єднаних територіальних громадах України

26 квітня 2017 року для учасників конференції буде проведено захід у форматі «Відкритий простір».

Конференція відбудеться за адресою:
Пуща Конгрес Готель, м. Київ, вулиця Миколи Юнкерова, 20

Переглядів :  3478