Найближчі заходи

Круглий стіл «Обговорення практики впровадження Закону України «Про адміністративні послуги»

23-03-2016

23 березня 2016 року в місті Рівному відбудеться круглий стіл «Обговорення практики впровадження Закону України «Про адміністративні послуги». Захід організується Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з Рівненською обласною радою, Рівненською обласною державною адміністрацією, Рівненською міською радою та Всеукраїнською асоціацією Центрів надання адмінітративних послуг за сприяння проекту «Реформа управління на сході України», що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

У заході візьмуть участь представники органів державної влади – суб’єктів надання адміністративних послуг, місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, керівники та співробітники ЦНАПів.

Метою заходу є обговорення сучасного стану впровадження законодавства у сфері адмінпослуг у контексті реформування місцевого самоврядування та реформи децентралізації. Разом з тим, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства юстиції України, Державної міграційної служби України та Держкомзему повідомлять про стан виконання законодавства щодо децентралізації у сфері надання адміністративних послуг.

Переглядів :  2404