Найближчі заходи

Конференція з підведення підсумків впровадження компоненту «комунальні послуги» проекту «Реформа управління на сході України»

20-04-2016

20 квітня 2016 року проектом «Реформа управління на сході України», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, буде організовано конференцію, присвячену презентації результатів співробітництва з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та обраними пілотними водоканалами.

До порядку денного Конференції, який додається, включені наступні питання:

  • розробка системи управління активами комунальних підприємств з водопостачання та водовідведення – концепції та отриманий досвід;
  • використання розробленої бази даних управління активами та її зв’язок з гео-інформаційною системою (ГІС);
  • зв’язок між системою управління активами та плануванням капітальних інвестицій;
  • пілотне тестування інноваційної методології формування тарифів та вимоги до її майбутнього впровадження.

Перекладена документація щодо тарифної методології, проекти інвестиційних планів, посібник управління активами та розроблені бази даних управління активами будуть передані НКРЕКП для їх використання у галузі.

У заході візьмуть участь представники НКРЕКП, керівники комунальних підприємств з водопостачання та водовідведення – ліцензіатів Комісії та міжнародні експерти проекту з Німеччини, Австрії, Нідерландів та Великої Британії. Також будуть запрошені представники інших міжнародних організацій та проектів, що впроваджуються GIZ.

Конференція відбудеться 20 квітня 2016 року у м. Києві за адресою: вул. Велика Васильківська, 5, офіс 27, 5 поверх (Арена-Сіті, FEDORIV Hub).
Реєстрація учасників з 8.30
Початок конференції о 9.15

Переглядів :  2472