Найближчі заходи

Конференція «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг»

09-10-2017

9-10 жовтня 2017 року у м. Київ відбудеться конференція «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг», організована Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки проекту «Реформа управління на сході України II», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

Мета конференції – обмін досвідом та кращими практиками реформування системи надання адміністративних послуг.

У конференції візмуть участь представники Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, міжнародних та вітчизняних неурядових організацій, експертів, а також представники міністерств Вірменії та Грузії, які займаються формуванням та реалізацією політики з надання публічних послуг у своїх країнах.

Конференція відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 12, конференц-зал Президент Готелю.

З питань участі у конференції звертатись до контактної особи в Мінекономрозвитку Маценко Марини за телефоном: 044 596 68 28.

Переглядів :  3268