Найближчі заходи

Інформаційна поїздка до Німеччини з питань організації надання муніципальних послуг у невеликих громадах

03-07-2017

З метою ознайомлення з кращим європейським досвідом у сфері надання муніципальних послуг у невеликих громадах з 3 по 8 липня 2017 року організовується інформаційна поїздка до Федеративної Республіки Німеччина. Інформаційна поїздка відбудеться в рамках проекту «Реформа управління на сході України», що впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

До навчальної поїздки запрошені народні депутати Верховної Ради України – представники Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, представники відділу розвитку системи надання адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Департаменту надання адміністративних послуг Київської міської державної адміністрації.

Головною тематикою навчальної поїздки є вивчення питань надання муніципальних послуг у малих громадах та містах Німеччини (3500 – 50000 мешканців) на основі релевантних прикладів та отримання практичних ідей для роботи в Україні. В подальшому особлива увага приділятиметься питанням надання консультативно-методологічної допомоги об’єднаним територіальним громадам щодо створення та організації діяльності Центрів надання адміністративних послуг.

Переглядів :  3068