Найближчі заходи

Інформаційна поїздка до Молдови з питань впровадження місцевих ініціатив щодо ґендерної рівності

13-06-2016

Проект «Реформа управління на сході України», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини, підтримує органи місцевого самоврядування у сфері забезпечення ґендерної рівності, зокрема у розширенні та поглибленні економічних можливостей жінок, що має прямий вплив на підвищення ефективності місцевого самоврядування та на якість життя населення.

У травні 2016 року за підтримки проекту був підготовлений збірник аналітичних документів та рекомендацій «Ґендерні аспекти в роботі органів місцевого самоврядування», який можуть застосовувати посадові особи органів місцевого самоврядування при підготовці програм місцевого розвитку.

З 13 по 17 червня 2016 відбудеться інформаційно-ознайомча поїздка до Молдови з обміну досвідом щодо впровадження ґендерно-орієнтованих підходів та розвитку системи дієвих механізмів для реалізації політики рівних прав і можливостей на місцевому рівні. Програмою візиту передбачаються зустрічі з представниками міністерств, муніципалітетів та профільних громадських організацій, а також відвідування Центрів надання адміністративних послуг.

Переглядів :  2635